Shadow
Donate Darunama
تبلیغات در دارونما
تبلیغات در دارونما

وب سایت «دارونـما» با هدف ارائه رایگان اطلاعات جامع دارویی و اخبار سلامت طراحی و اجرا شده است. این وب سایت از ابتدای فعالیت خود در بهمن ماه 1390 شاهد بازدید روزافزون کاربران می باشد. این استقبال پس از اجرای نسخه جدید «دارونـما» در تیرماه 1392 نیز ادامه یافت تا آنجا که در حال حاضر، بازدید از آن به صورت میانگین به 4000 نفر در روز رسیده است. بی شک چنین استقبالی از «دارونـما» نشان از تحقق اهداف آن و گواهی بر جامع و به روز بودن اطلاعات آن است.

این امر ما را بر آن داشت تا علاوه بر ارائه اطلاعات دارویی و اخبار سلامت، «دارونـما» را پایگاهی برای معرفی محصولات و خدمات معتبر و مفید در حوزه دارو و سلامت قرار دهیم. امید است همانند سایر اطلاعات موجود در «دارونـما»، این بخش نیز برای کاربران آگاهی بخش و راهگشا باشد و گامی مؤثر در معرفی هرچه بهتر سازمان ها و مؤسسات حوزه دارو و سلامت بردارد.

بنر E بنر E

سایز بنر: 200 * 160 پیکسل

ـ تمامی صفحات «دارونـما» : 2،000،000 ریال

بنر F بنر F

سایز بنر: 100 * 160 پیکسل

ـ تمامی صفحات «دارونـما» : 1،000،000 ریال

توضیحات توضیحات

• تمامی قیمت های ذکر شده برای درج تبلیغات به مدت یک ماه است؛ رزرو تبلیغات سه ماهه تا یک ساله شامل تخفیف می گردند.

• تمامی قیمت ها برای سازمان ها و مؤسسات ارائه دهنده خدمات رایگان و عام المنفعه در حوزه سلامت، مشمول 30 درصد تخفیف می گردد.

• طراحی بنر حتی الامکان برعهده شرکت سفارش دهنده است و بنرها در صورت تأیید تیم گرافیک «دارونـما» در سایت درج خواهند گردید.

• برای دریافت اطلاعات درباره بنرهای D ، C ، B ، A ، رزرو بیش از یک ماه و طراحی بنر توسط تیم گرافیک «دارونـما»، از طریق بخش «ارتباط با دارونـما» با ما تماس حاصل فرمایید.

تـبـلیـغــــات