Shadow
Donate Darunama
نرم افزار موبایل دارونما
MDarunama.com

با استقبال از سایت دارونما (darunama.com) و درخواست بسیاری از کاربران برای ارایه نسخه آفلاین بر روی موبایل اطلاعات دارونما، اولین نسخه از این اپلیکیشن تقدیم شما میگردد .
این نرم افزار با ظاهری زیبا و در خور کاربران بازار با دو امکان اصلی ارائه گردیده است :

بخش اول) اطلاعات دارويي دارونما که بيشتر از دوهزار نام دارو به همراه اطلاعات کامل آنها از قبيل گروه دارويي تداخل دارويي ، موارد مصرف ، شکل مصرف، شکل دارو و ... در اين بخش قرار دارد . شما ميتوانيد در نام داروها جستجو نماييد و يا با گروهبندي الفبايي يا گروهبندي دارويي داروي مورد نظر خود را بيابيد . در زمان سرچ براي راحتي و سهولت بيشتر به کاراکتر هاي ورودي کاربر نزديکترن آيتم ها به کاراکتر هاي کاربر براي جستجوي سريعتر پيشنهاد داده ميشود.


بخش دوم) شامل اخبار و مقالات پزشکی و سلامت دارونماست که در این نرم افزار به پیش از 1000 مقاله میرسد. در این بانک با امکان جستجو در مقالات و نیز رویت لیست کامل مقالات امکان مطالعه مقالات را خواهید داشت . در صورت کوچک بودن سایز برای مطالعه امکان بزرگنمایی قلم نوشتاری نیز به کاربران داده شده است . شما در این بخش آرشیوی جامع و ارزشمند از مقالات بسیاری در زمینه های سلامت، زیبایی، بهداشت و غیره دارید همچون دایره المعارف کاملی با امکان جستجو نیاز شما رو به بسیاری از اطلاعات سلامت پوشش خواهد داد. رای هر دو بخش یعنی داروها و اخبار امکان دسترسی به آخرین آیتم های رویت شده خود را خواهید داشت و نیز در هر دوبخش امکان انتخاب کردن مقاله یا داروی مورد نظری برای مطالعه بیشتر را خواهید داشت(دارو یا مقالات منتخب) . اگر هر پیشنهادی یا انتقادی داشتید لطفا با ایمیل مشخص شده در ارتباط بگذارید . مطمین باشید در کمترین زمان ممکن ترتیب اثر داده خواهد شد .
امید داریم که این نرم افزار بتواند به سلامت شما و عزیزانتان کمک کرده و مفید واقع شود .


Android دانلود نرم افزار موبايل دارونما Android
MDarunama.com

این نرم افزار که با بررسی دقیق و تحت نظر همکاران داروساز و با توجه به نیاز های کاربران ایرانی با طراحی و ظاهری مناسب در اختیار شما قرار گرفته است . نرم افزار یادآور مصرف دارونما دارای امکاناتی است که در نرم افزار های مشابه وجود نداشته و از این حیث کاملا با دیگر نرم افزار ها متفاوت گردیده است . برخي امکانات نرم افزار عبارت اند از :

- امکان گرفتن عکس از داروجهت نمايش در زمان آلارم (براي دقت بيشتر جهت کاربران مسن و کودکان)
- گزارش از تعداد وعده هاي مصرف شده يا لغو شده مصرف دارو
- داراي بيش از 5000 دارو در ليست نام هاي داروهاي داخلي و خارجي به صورت فارسي و انگليسي براي سهولت وارد کردن نام داروها (به صورت پيشنهاد در هنگام ورود اطلاعات)
- امکان درج اختياري نام بيمار براي مديريت داروي چندين بيمار (براي پرستاران و کليه کاربراني که وظيفه مصرف دارو به چند بيمار به طور همزمان را دارند)
- امکان ثبت زمان هاي يادآوري به دوصورت صورت دستي (چند ساعت در چند روز هفته به صورت نامنظم) و منظم زماني ( هر چند ساعت مصرف گردد، به طور منظم)
- امکان فعال يا غير فعال نمودن آلارم
- اپليکيشن به صورت هوشمند تمامي نام بيماران و داروهاي جديدي که کاربر وارد ميکند را براي دفعات بعدي به خاطر ميسپارد تا ورود اطلاعات کاربر ساده تر گردد .
- امکان تنظيم فعال يا غير فعال کردن صداي زنگ ويا ويبره (لرزش) دستگاه در هنگام آلارم
- امکان ثبت هر تعداد آلارم بدون محدوديت
- اطلاع از مدت دقيق آلارم بعدي
- امکان اسنوز (يادآوري مجدد در چند دقيقه بعد)
- درج اطلاعات دارو و نمايش هنگام آلارم از قبيل نوع دارو، شکل دارو، رابطه غذايي دارو و...
- آلارم ها حتي با وجود خاموش شدن يا ريست شدن مجدد گوشي نيز همچنان کار ميکنند.

Android دانلود نرم افزار موبايل دارونما Android
MDarunama.com

پس از اجرای سایت دارونما و استقبال کم نظیر کاربران ایرانی از سایت بر آن شدیم برای دسترسی راحت تر کاربران ایرانی به مجموعه بزرگ اطلاعات دارونما، نسخه موبایل دارونما را نیز در اختیار کاربران ایرانی قرار دهیم.

این نسخه تمامی امکانات دارونما را در بستر اینترنت و با سایز تلفن همراه شما به شما نشان خواهد داد ..

کاربران موبایلی که سیستم عامل اندروید ندارند می توانند با وارد کردن آدرس m.darunama.com در مرورگر گوشی تلفن همراه خود از امکانات موبایل آن بهره مند گردند.

لازم به ذکر است این نرم افزار تنها به صورت آنلاین و با دسترسی مستقیم به اینترنت به شما اطلاعات دارونما را منعکس و نمایش خواهد داد.

Android دانلود نرم افزار موبایل دارونما Android

تـبـلیـغــــات