مشکلاتی که افراد چاق با آنها درگیر هستند
۱۳۹۲/۶/۲۴ | ۴۰٧

پزشکان به تازگی در خصوص انواع مشکلاتی که افراد چاق با آن موجه هستند تحقیقاتي انجام داده اند و دریافته اند علاوه بر مشکلات جسمی و سلامتی این افراد با انواع مشکلات کاری و اجتماعی و خانوادگی نیز روبرو هستند که در کل کیفیت زندگی آنها را کاهش می دهد.

مشکلاتی که افراد چاق با آنها درگیر هستند

براساس تحقیقات افراد چاق معمولا روی صندلی های اتوبوس و هواپیما دچار مشکل می شوند و حتی در هواپیما مجبور به خرید دو تا صندلی می شوند.
گفتنی است: همینطور چاقی و کمبود ویتامین D بر روی سیستم ایمنی بدن این افراد تاثیر گذاشته باعث افزایش خطر ابتلا به آسم و آلرژی می شود.


 بررسی ها نشان می دهند: چاقی به ویژه در بانوان باعث افزایش ابتلا به سندروم پلی کیستيک می شود و باعث ایجاد قاعدگی  نامنظم،، آکنه و حتی ناباروری می شود، که  این عوامل جانبی مشکلات زیادی را متوجه بانوان چاق می کند و باید برای درمان این مشکلات تحت درمان های مختلفی قرار بگیرند.
افراد چاق معمولا بیشتر از  دیگران غذا می خورند  و گاهی این موضوع باعث خجالت و یا سوء تفاهمات در مهمانی ها و جلسات دوستانه می شود.
 افراد چاق معمولا به خاطر مشکلات  هورمونی و حمل وزن زیاد توسط ستون فقرات خود  کمر درد دارند و زود از راه رفتن خسته می شوند و  از گردش و پیاده روی فراری هستند.

این افراد همچنین دچار تعریق بیشتر از حد عادی هستند و باید بسیار سریعتر از دیگران البسه خود را تعویض کنند و تند تند استحمام کنند.

منبع : بی باک نیوز

دنبال محصول دارویی - بهداشتی خاصی هستید؟



اگر نیاز به یافتن محصولی خاص در داروخانه های شهر دارید از دارونما کمک بگیرید.

در صورت امکان داروخانه ای که محصول شما را داشته باشد را معرفی میکنیم...

نیاز خود را در تلگرام دارونما ثبت نمایید...

شماره تلگرام ارتباط مستقیم با
دارونـــما

جهت ارتباط مستقیم با دارونما می توانید در تلگرام با شماره
09025121640 و یا با تلگرام آی دی @DarunamaAgent در ارتباط باشید

ارسال پیام مستقیم به تلگرام دارونما

دارونـــما
نوآوری برای سلامت

طراحی و اجرا M.Ramezani
ارتباط با ما Info@darunama.com