پیشگیری از سرطان با یک داروی خانگی
۱۳۹۵/۹/۱٧ | ۳۶۱

مصرف این دارو باعث طولانی شدن عمر، سلامت بدن و درمان سرطان شده و بدن را جوان و پرانرژی نگاه می‌دارد. چون تمام ویتامین‌ها، مواد معدنی، پروتئین‌ها، کربوهیدرات‌ها و چربی‌های سالم را دارا می‌باشد.

پیشگیری از سرطان با یک داروی خانگی

مصرف این دارو باعث طولانی شدن عمر، سلامت بدن و درمان سرطان شده و بدن را جوان و پرانرژی نگاه می‌دارد. چون تمام ویتامین‌ها، مواد معدنی، پروتئین‌ها، کربوهیدرات‌ها و چربی‌های سالم را دارا می‌باشد.

هریستو مرمرسکی (Hristo Mermerski) یک دانشمند روسی است که یک درمان خانگی برای مقابله و پیشگیری از سرطان ارائه داده است. البته این دارو باعث تقویت و درمان کل بدن میشود و سرطان را به عقب میراند. در این مطلب طرز تهیه این داروی ساده را ارائه میدهیم.
این داروی خانگی عروق را تمیز می کند، درمان کننده قلب است و دستگاه ایمنی بدن را تقویت میکند.

این دارو همچنین در تمیزی و پاکسازی کبد و کلیهها نیز نقش دارد.

افرادی که این دارو را مصرف میکنند از مشکلات مربوط به حافظه، سکته قلبی و انواع سرطانها دور میمانند.

برای تهیه این داروی خانگی به ترکیبات سادهای مانند لیموترش تازه (15 عدد)، سیر تازه (12 حبه)، عسل طبیعی (یک کیلوگرم)، جوانه گندم (400 گرم) و گردوی تازه (400 گرم) نیاز دارید.

اگر جوانه گندم ندارید میتوانید گندم را در یک کاسه شیشهای ریخته و آب اضافه کنید. بگذارید یک شب بماند. بعد از 12 ساعت گندمها را آب کش کنید و بشویید. گندمها را در یک کاسه قرار دهید و اجازه دهید 24 ساعت بماند. بعد از این مدت گندمها جوانه میزنند.

سیر را پوست بگیرید و گردوها را آماده کنید. 5 عدد لیموترش ارگانیک را با پوست له کنید. جوانه گندم را به آن اضافه کنید. آب لیموترشهای باقیمانده را گرفته و به ترکیب اضافه کنید. بقیه مواد به غیر از عسل را اضافه کرده و مخلوط کنید تا یک ترکیب یکدست حاصل شود.

در نهایت عسل را افزوده و هم بزنید و مواد به دست آمده را داخل یخچال قرار دهید. این دارو باید به مدت 3 روز داخل یخچال بماند.

روش استفاده از داروی ضدسرطان خانگی بعد از سه روز دارو آماده مصرف میشود. نیم ساعت قبل از صبحانه، ناهار و شام 1 تا 2 قاشق از این دارو را مصرف کنید.

اگر برای پیشگیری یا درمان سرطان از این داروی خانگی استفاده میکنید میتوانید هر 2 ساعت یکبار 1 تا 2 قاشق از آن مصرف کنید.

به گفته دکتر مرمرسکی (Mermerski) مصرف این دارو باعث طولانی شدن عمر، سلامت بدن و درمان سرطان شده و بدن را جوان و پرانرژی نگاه میدارد. چون تمام ویتامینها، مواد معدنی، پروتئینها، کربوهیدراتها و چربیهای سالم را دارا میباشد. این دانشمند روسی معتقد است که داروی پیشنهادیاش باعث تقویت اعضای بدن و غدد میشود و بدن را سالم میکند و هیچ سرطانی نمیتواند در بدن سالم دوام بیاورد.

منبع:تبيان

همشهری

دنبال محصول دارویی - بهداشتی خاصی هستید؟اگر نیاز به یافتن محصولی خاص در داروخانه های شهر دارید از دارونما کمک بگیرید.

در صورت امکان داروخانه ای که محصول شما را داشته باشد را معرفی میکنیم...

نیاز خود را در تلگرام دارونما ثبت نمایید...

شماره تلگرام ارتباط مستقیم با
دارونـــما

جهت ارتباط مستقیم با دارونما می توانید در تلگرام با شماره
09025121640 و یا با تلگرام آی دی @DarunamaAgent در ارتباط باشید

ارسال پیام مستقیم به تلگرام دارونما

دارونـــما
نوآوری برای سلامت

طراحی و اجرا M.Ramezani
ارتباط با ما Info@darunama.com