54 قلم داروی جدید به لیست بیمه اضافه شد
۱۳۹۲/۴/۲۲ | ۶٧۸

مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: شمول تعهدات دارویی این سازمان مشتمل بر 54 قلم دارو افزایش یافته است که باتوجه به تنوع، شکل و دوزاژ بالغ بر 132 دارو می‌شود

54 قلم داروی جدید به لیست بیمه اضافه شد

مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: شمول تعهدات دارویی این سازمان مشتمل بر 54 قلم دارو افزایش یافته است که باتوجه به تنوع، شکل و دوزاژ بالغ بر 132 دارو می‌شود.

 به گزارش دارونیوز به نقل از  ایسنا، دکتر خلیل نوکهن اهوازی با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از داروهای مذکور در درمان بیماران خاص، مبتلایان به ام‌اس، درمان سرطان و افرادی است که تحت عمل پیوند قرار گرفته‌اند که تا قبل از پوشش بیمه‌ای داروهای مذکور، بیماران متحمل هزینه‌های بسیار سنگین دارویی می‌شدند. 


 

وی افزود: در حال‌ حاضر سهم بیمار برای دیگر داروهای مورد تعهد سازمان معادل 30 درصد بهای دارو است ولی برای داروهائی که اخیراً در تعهد سازمان قرار گرفته‌اند، بیماران تنها 10 درصد بهای دارو را می‌پردازند.


مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: نحوه ثبت این داروها برای ارائه به دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی هم از طریق اخذ تأیید از پورتال معاونت درمان سازمان تأمین‌اجتماعی و هم ارائه نسخه از طریق دیسکت امکان‌پذیر خواهد بود.گردآوری:دارونما
منبع: دارونیوز

دنبال محصول دارویی - بهداشتی خاصی هستید؟اگر نیاز به یافتن محصولی خاص در داروخانه های شهر دارید از دارونما کمک بگیرید.

در صورت امکان داروخانه ای که محصول شما را داشته باشد را معرفی میکنیم...

نیاز خود را در تلگرام دارونما ثبت نمایید...

شماره تلگرام ارتباط مستقیم با
دارونـــما

جهت ارتباط مستقیم با دارونما می توانید در تلگرام با شماره
09025121640 و یا با تلگرام آی دی @DarunamaAgent در ارتباط باشید

ارسال پیام مستقیم به تلگرام دارونما

دارونـــما
نوآوری برای سلامت

طراحی و اجرا M.Ramezani
ارتباط با ما Info@darunama.com