Shadow
Donate Darunama
نرم افزار موبایل دارونما
نرم افزار موبایل دارونما
 

با سلام و آرزوی سلامتی برای تمامی همراهان دارونما

دارونما حدود پنج ساله که بدون وقفه و به صورت رایگان و با سرمایه کاملا شخصی ، در ارائه اطلاعات در حوزه سلامت و دارو جزو پیشتازان این حوزه بوده و به لطف شما همراهان عزیز، روزانه افتخار میزبانی بیشتر از 5000 نفر بازدید کننده را در خود دارد.

مفتخرم که بسیاری از شما عزیزان (اساتید دانشگاه، پزشکان و کاربران علاقه مند) از سرویسهای ارائه شده راضی بوده و مراتب رضایت خودتان را بارها با محبت خود به اطلاعمان رسانده اید.

تمام هزینه های بسیار بالا در نگهداری ، توسعه و به روز رسانی سایت دارونما تماما از سرمایه شخصی بوده و خوشحالم که این سرمایه تبدیل به قدمی هر چند کوچک در ارتقای سلامت و دانش این مرزو بوم شده است.

اما به هر حال محدودیت منابع مالی همیشه جزو مشکلات اصلی بوده و هست.تصمیم گرفتم با درمیان گذاشتن این مساله با شما عزیزان، شاید بعضی از شما که مثل خود من علاقه مند به این مسیر بودید یا از امکانات دارونما رضایت داشتید، دوست داشته باشید دارونما را در این مسیر سخت یاری کنید .

در انتهای این متن شماره حساب و شماره کارتی رو برای این امر اختصاص دادم که در صورت تمایل میتونید هر رقمی که مایل بودید برای حمایت از دارونما واریز نمایید. قطعا هر مبلغی از طرف شما (حتی 1000 تومن) میتونه کمک بزرگی برای نگهداری سایت و اجرای امکانات بیشتر برای ارتقای سلامت و دانش همه ما باشه .

اگه صاحب شرکت و کسب و کار مربوط به حوزه اطلاعاتی دارونما هستید بعد از واریز رقم میتونید با ارسال ایمیل و معرفی خودتون به آدرس info[at]darunama.com به ما اطلاع بدید تا در صفحه ویژه پشتیبانان دارونما نام شرکت شما به همراه آدرس سایتتون درج بشه .

اگرم به صورت شخصی اقدام به حمایت کردید خوشحال میشیم با دریافت ایمیلی از شما بدونیم علاقه مندید چه امکان دیگه ای را در دارونما قرار بدیم و یا چه مشکلی هست که باید حل بشه .

از همه شما عزیزان به خاطر اعتماد و همراهی همیشگیتون و کمک های مالیتون به سایت بی نهایت متشکرم .

بانک

شماره حساب

شماره کارت

نام صاحب حساب

ملت

4380496816

6104337841970849

محمد رمضانی

   

تـبـلیـغــــات