Shadow Shadow
Donate Darunama
تاریخ : 1394/11/02 بازدید : 2553 چاپ
دیناروند: داروهای بیماران ام اس با قیمت پایین در بازار هست
معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو به مردم توصیه کرد: به جای استفاده از داروهای وارداتی، از داروی تولید داخل که سال‌ها است در بازار موجود است و قیمت پایین‌تری هم دارد، استفاده کنید.
 

دیناروند: داروهای بیماران ام اس با قیمت پایین در بازار هست

دیناروند: داروهای بیماران ام اس با قیمت پایین در بازار هست معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو به مردم توصیه کرد: به جای استفاده از داروهای وارداتی، از داروی تولید داخل که سال‌ها است در بازار موجود است و قیمت پایین‌تری هم دارد، استفاده کنید. به گزارش همشهري آنلاين به نقل ازوبدا، دکتر رسول دیناروند درباره رویکرد سازمان غذا و دارو در زمینه واردات داروی "اکتووکس" که به مصرف بیماران ام.اس می‌رسد، گفت: ما نمی‌خواهیم دیگر وارداتی از این دارو داشته باشیم و هر موقع تولید آن در داخل انجام شد، وارد بازار می‌شود.

دیناروند افزود: ماجرای مصرف این دارو مثل این است که بگوییم استامینوفن یک شرکت الان دربازار نیست، در این صورت می‌توان از داروی یک شرکت دیگر استفاده کرد. اکتووکس اسم داروی بتا اینترفرونی است که نوع اصلی آن که اکثر بازار در اختیار آن است، سینووکس است و برند اصلی آن هم در بازار موجود است. مردم نباید در این مورد نگرانی داشته باشند.

همشهری

نظر بینندگان
  نظر شما

نام و نام خانوادگی *

پست الکترونیک

متن نظر *

تـبـلیـغــــات